» Poradna » Mobily

Samsung GalaxyS III mini

Zdravím,mám nový mobil Samsung Galaxy S III mini, chci se připojit k programu Samsung Keis přes kabel USB, zkoušel jsem i dvě verze programu Keis,ale marně. V mobilu je poslední verze Androidu, povolil jsem : ladění USB, nevím jaké změny v nastavení bych měl ještě udělat. Program stále hlásí načítám, nespojeno.Ukáže se možnost opravit chybu při spojení, když zadám opravu chyby tak výsledek je stejný. Poradí mi někdo. Díky.

Odpovědi na otázku

Musis nainstalovat USB aktualizace v systemu,treba pres update windows.