» Poradna » Mobily

Samsung galaxy sd karta

Zdravím.Mám už nějakou dobu Samsung Galaxy j5 a mám problém s SD kartou, mám nějakou tu menší 10gb+- a když hraji hru konkrétně Slotomania slot machines tak mi zabírá skoro všechno místo na mobilu.Tak jsem se rozhodl že koupím sd kartu a dám to na ní, jenže to nefunguje, nechápu vůbec proč, nejde tam dát skoro nic.Kamarád co se trochu zabívá pc apod. to zkoušel a říkal že mám nahovno mobil a že na tomto to nepůjde dát na SD kartu.. mohl by mi někdo poradit jak to udělat ?

Odpovědi na otázku

Tu by pomohl jedine root a FolderMount,ale i tak jen na velke soubory Data a obb. https://www.youtube.com/watch

Nepomohlo :x zkoušel jsem tento návod : https://www.youtube.com/watchale psalo to že : Aplikaci se nepodařilo přesunout když jsem to chtěl dát na SD kartu

Nějak jsem si s tím pohrál a už to funguje, přesune to soubory na SD kartu ale třeba z 2gb hry přesune jenom 60mb ...

ano to je normální - kolik je možnos přesunout na kartu určuje vývojář- u některých app se přesune třeba 90%, u jiných třeba jen 1% :) app na SD prostě nepatří, jsou s tím jen problémy, ideální je mít je v interní paměti

Jenže mám úplně plnou interní pamět takže nemůžu tu hru aktualizovat takže nejde hrát... a už ani víc ten mobil vyčistit nejde protože nejvíc tam zabírá právě ta hra a pak už jen facebook a to jsou jediné 2 věci které neustále používám.. a když jsem to přesunul na SD kartu tak se skoro nic nevyčistilo..

neříkej, žes zakydal veškerý pro uživatele volný prostor na úložišti jednou debilní hrou a Facebookem.

Hra sama o sobě není tak velká ale další a další aktualizace se pak odraží na volném místě, také je to jediná hra co hraji takže ani stahovat další nepotřebuji..

fotky apod. máš kde? Máš úložiště 8 nebo 16 GB?