» Poradna » Mobily

Samsung galaxy s8 - obchod play 3 měsíce zdarma

Zdravím všechny, co vlastní tento skvělý telefon Jedná se mi o to, že samsung dává 3 měsíce zdarma tento obchod, jelikož se dali dohromady s Googlem, ale bohužel pokaždé když si chci stáhnout něco placeného, Tak to í tak chce platit ž kreditky. Má s tím někdo zkušenost?Díky

Odpovědi na otázku

Zavolej si na podporu toho ,,skvělého,, Samsugu

Já mám obchod play zdarma pořád, ale možná má Samsung nějakou "lepší" strategii

Obchod Play je od Google a je zdarma pořád. A placené aplikace tam zdarma fakt nedostaneš. Jestli něco nabízí Samsung zdarma, tak jedině v jeho obchodě.

Všem děkuji za odpověď , jedná se o to, že kdo vlastní s8 nebo s8 plus tak má mít 3 měsíce vše zdarma, ale všude mi to v telefon nabizi zavolat na podporu, tak to udělám.Rozhodně všem děkuji a přeji pěkný večer

Nejedná se o Obchod Play, ale o Hudbu Play. Ta je na 3 měsíce zdarma.

Paráda, nevadí, mrknu na tu hudbu. Normál do obchodu a veškerou hudbu máme zdarma okeey ? Přešel jsem s4 na s8, tak poznávám novinka

přečti si podmínky té akce - tipuju, že to bude ta "pouze-poslouchací" varianta, nikoliv klasický nákup alb ke stažení a přehrání kdykoliv.

nejde o Deezer?Hudební aplikace Deezer s Premium+ účtem na 3 měsíce ZDARMAhttp://www.samsung.com/cz/offer/music-app-deezer...

Zjištěno, normálně můžeš poslouchat a udělat si alba online až 100k písniček, ale na nákup se to nevztahuje.Samozřejmě můžeš stáhnout TOP alba atd.. Díky všem