» Poradna » Mobily

Samsung Galaxy S7 Edge

 |   |  ChromeOS Chrome 62.0.3202.82

Co říkáte na tu cenu Samsung Galaxy S7 Edge u Alzy? Cena je 10 590 Kč. Kdy si myslíte, že se taková dobrá cena zase objeví? Má to cenu koupit?

Odpovědi na otázku

Tuhle byl za stejnou cenu v datartu nebo elektroworldu. Ten mobil se prostě vyprodává, tak za tím nehledej zázraky.

Myslíte si tedy, že cena 10 590 Kč se objeví i po vánocích? Akce cashback totiz platí jen do konce listopadu. Děkuji za odpověď

To ti nepovím, ale klidně se už nemusí prodávat vůbec. Jeho nástupce S8 je tu už od března a příští rok na jaře vyjde S9. Samsung ho nebude vyrábět do nekonečna a určitě nebude vyrábět 3 série, když by tu starou musel prodávat nevýhodně levně.

Mrkni na S6. Už se nevyrábí, ale stále ho pár obchodů doprodává. Ale cena zamrzla kolem 10k a za to to koupí jen málokdo. U S7 to bude velmi pravděpodobně velmi podobné.