» Poradna » Mobily

Samsung Galaxy S6 a budík...

Dobry den,mam tento problem. Vlastni Samsung Galaxy S6 a nainstaloval jsem si aplikaci Alarm clock Extreme. Je to super appka, ale mam tento problem. Budik nebudi. Protoze vlastnm pouzdro orig. na mobil Samsung S-View, tak si na noc davam rezim Letadlo a mobil mam zavreny v pouzdre, jako po cely den. Ale prizavrenem pouzdre proste nebudi!! Jakmile otevru pouzdro, tak zacne zvonit. Je tohle normalni a da se tohle nejak resit? Nechci telefon vyndavat z pouzdra kazdej vecer.....dik moc. Petr

Odpovědi na otázku

Nepoužíváš nějaký task killer / memory cleaner nebo prostě nějaký zrychlovač / zlepšovač / čistič telefonu / šetřič baterie?

Ano mam Avast antivir a pak Avast Cleaner...

tak je zkus odebrat ..... a uvidíš

co originál Samsung budík? Ten se zavřeným pouzdrem funguje?