» Poradna » Mobily

Samsung Galaxy S4 nefunkční Wi-Fi

Dobry den mam Samsunga Galaxy S4 a nejde mi tam Wi-Fina mam ta profil i IP adresu :ukazuje se "Připojeno" ale nemůžu prohlížet žádné webovky nic musím zapínat přes "Mobilní data" děkuju za rady.

Odpovědi na otázku

Myslím, že odpovím za všechny, děkujeme za Vaše oznámení.

A prez co je prohlizis ty webovky?ja prez operu mini.

Přes klasický Samsungovský prohlížeč.

Ale nejde to.

No tak si nainstaluj jinej,treba tu operu mini.

Odzkoušeno i na jiné wi-fi síti? Se zapnutým DHCP? Až pak bych tvrdil, že to nejde.

to spraví CyanogenMod to už známe

na kvalitne polozenou otazku se slusi kvalitne odpovedetsoory ,nevim