» Poradna » Mobily

Samsung galaxy S3 mini GT-I8200N se vypne, když se připojím na mobilní data

Dobrý den, mám mobilní telefon samsung S3 mini GT-I8200N už třetím rokem. Nikdy s ním nebyl žádný problém, vše fungovalo v pořádku. Najednou mi v posledních týdnech začal blbnout a z ničeho nic se vypíná (stav baterie i 70%), jakmile se připojím na mobilní data. Když ho zkusím znovu zapnout, funguje opět jen do té doby, než se automaticky připojí k datům. Když data vypnu, funguje bez problému. Dnes jsem zjistila, že funguje na datech bez problému pokud mobil zrovna nabíjím. Nevíte, co by to mohlo být za problém? Vyplatí se to řešit? Děkuju moc za odpověď.

Odpovědi na otázku

-záloha > reset do továrního nastaveníPak podle toho jak to dopadne servis > reklamace> elektro odpad. kolik si za to řekne servis těžko říci protože není přesně jasné v čem je problém . Typoval bych základní deska + práceKolik stojí funkční v bazaru si nejdete zajisté bez problémů.

baterka je stale puvodni - tri roky stara? pokud ano a reset do tovarniho nastaveni by to nevyresil tak zkus tu baterku vymenit..

To je jasná baterka, neutáhne zvýšený odběr proudu při datování. Takže vyměnit.