» Poradna » Mobily

Samsung Galaxy S3 Mini - 3000mah battery KWMobile

Dobrý večer, dnes mi přišla baterie 3000mah od KWMobile za nějakých 350 Kč. Je tato značka bezpečná ? Nemám se bát nějaké nekvality, třeba nafouknutí atd.

Odpovědi na otázku

a proč to teda objednáváš, když nevíš? Pokud nebudu řešit papírovou kapacitu 3Ah, tak můžeš mít origo Samsung:http://www.smarty.cz/Samsung-EB-F1M7FLU-bateri...

Protože jsem idiot, co potřebuje co nejvíc kapacity Kouknul jsem do CPU-Z a udává se tam 1500mah, zkusím to vrátit pokud to půjde

tak si k tomu dokup tohle:http://www.banggood.com/Original-XIAOMI-5_1V-2_1A... a máš kapacitu vyřešenou...

Pokud ti někdo tvrdí, že nabízí baterií se stejnými rozměry a kapacitou vyšší dejme tomu o víc, než 10% proti originálu, tak máš jistotu, že prostě lže. Ano, existují náhradní baterie s vyšší kapacitou, ale ty jsou vždy tlustější, než originál a dodává se s nimi upravený zadní kryt.

No taková mi přišla, tlustá a s krytem. Jenže v CPU-Z mi to ukazuje 1500mah, takže je to sračka.

CPU-Z si nevšímej, to udává nesmysly. Nemá jak zjistit reálnou kapacitu.

Ok a je nějak možné ověřit reálnou kapacitu, nebo to mám prostě vyzkoušet.

Není. Musel bys mít specializovaný přístroj, měřič kapacity. Nezbývá ti nic jiného, než vyzkoušet za provozu.