» Poradna » Mobily

Samsung Galaxy S10 a 4K stabilizácia

Zdravím,rozmýšľam nad kúpou Samsung Galaxy S10, ale vadí mi, že na ňom nefunguje optická stabilizácia v 4K rozlíšení a nahrádzajú to software riešením, namiesto Steady Shot, ktorý beží iba na FullHD. Existuje nejaké Android zariadenie, ktoré vie použiť OIS na 4K videu? Rád ho potom kúpim. Doteraz som mal iPhone 7, ktorý má iba 4K30 a s OIS nemá žiaden problém.Ďakujem vopred.

Odpovědi na otázku

Galaxy S10 neumí EIS při 4k60fps, OIS ano. OIS+EIS umí ve všech zbývajících módech. Steady shot používá wide-angle foťák, ne hlavní kamerku.

Bohužiaľ to tak nevyzerá https://www.youtube.com/watch