» Poradna » Ostatní

Samsung Galaxy S 8 - S10 kontakty Telefon - skrytí

Zdarec,dostal jsem nový mobil S10 a maturuju pár dní, jak skrýt kontakty z druhého Google účtu v tovární aplikaci vytáčení "Telefon" .Tento účet mám přidaný jen pro sledování narozenin a šéf do má taky a on z něj odesílá SMS s gratulacemi. Má Huawei P20. Já měl P20 lite a na Huawei telefonech šlo krásně zvolit, které účty (kontakty ) nezobrazovat v kontaktech .Nevíte jak to nastavit v S10 ? Předpokládám že S8-0 mají stejnou defaultní aplikaci na volání.Díky

Odpovědi na otázku

V mobilu kontakty,nastaveni a zobrazit kontakty.

Právěže tato volba tam není. v Kontaktech je Všechny kontakty a pak níže seznam účtů (google, seznam, SIM, atd...) s počty kontaktů. Pokud si označím konkrétní účet Google, který nechci vidět v Kontaktech tak v dalším kroku v nastavení / 3 tečky zvolit jen Odstranit a Sdílet.......