» Poradna » Mobily

Samsung Galaxy Note 2 - sekl se

Mám již postaršího Nouta..sice je to už s dnešními aplikacemi pomalejší, ale používat se to dá. Ale k věci.Byl jsem na FB Messengeru a z ničeho nic se kompletně sekl. Tak jsem ho chtěl restartovat, ale pouze se vypnul a už jsem nenahodil Zkoušel jsem vyndat a zandat baterku, vyndat i SIMku s paměťovkou, trojhmat, dát na nabíječku...a neprojevila se jediná známka života.Sice mě dneska přepadl dneska lehce déšť, ale nevěřím, že pár kapek vody by ho odrovnalo. Napadá vás nějaké řešení opravy ? Samozřejmě už je po záruce..kupován v roce 2012.

Odpovědi na otázku

Rozeber, prohlédni, vyčisti slož. Pokud nenaběhne a není vadná baterka ....umřela deska.