» Poradna » Mobily

Samsung Galaxy M13

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli má mobilní telefon Samsung Galaxy A13 opravdu 90hz obnovovací frekvenci? na Alze a CZC to píšou.

Odpovědi na otázku

Informace o zařízeních se zásadně hledají na webu výrobce, ne na eshopech, protože ty jsou prolezlé chybami.

A někdy i výrobce.

Někdy se taky může objevit, ale přeci jen je to mnohem méně pravděpodobné, než u e-shopů, kde ty parametry z podkladů od výrobce přepisuje sekretářka na koleni

ano

Pardon nemyslel jsem A13 ale M13.

Místo abys sem psal desetkrát, že myslíš M13, namáhal ses už podívat na web Samsungu, co píšou tam?

Tak M13 nebo A13?

Pardon, myslím M13

Pardon, myslel jsem M13.

Proč nedáš dotaz přímo výrobci nebo na Samsung fórum? Nikde jinde víc majitelů a znalců značky nenajdeš.