» Poradna » Mobily

Samsung Galaxy J5 nenabíhá

Zdravím.Včera jsem byl na mobilu a měl jsem už jen pár procent beterie, asi po minutě se mobil vypnul i přes to, že zbývalo 10%, doma jsem ho dal na nabíječku chvíli počkal, zkusil zapnout a od té doby se nerozjede, vidím jen blikající logo Samsung třeba klidně 4h a nic se neděje. Nějaké rady ? Mobil byl uveden tak 3 dny zpět do továrního nastavení a jelikož ho mám po bratrovi, který do něj prej instaloval nejnovější Android, mě zajímá jestli to nemůže být tím. Díky za rady. (věci jako jiné nabíječky a vytáhnutí baterky jsou odzkoušené ) :)

Odpovědi na otázku

Zkusím, no pak jedině to už někam odnesu :) díky.

Dobrý den,
mam stejny problém. Vim, ze uz je to tri roky zpět, ale slo to nejak vyřešit? Děkuji