» Poradna » Mobily

Samsung Galaxy J5 (2016)

Zdravím,potřeboval bych poradit od někoho, kdo vlastní Samsung Galaxy J5 (2016)... Po pádu telefonu mi odešel displej (svítí jen malý proužek v horní části displeje). Nyní bych si chtěl z mobilu stáhnout fotky, ale po propojení USB kabelem k noťasu noťas zařízení nenajde, jelikož si pamatuji, že je ještě potřeba povolit přístup k datům v mobilu potvrzením tlačítka na displeji mobilu.. Potřeboval bych tedy "vyfotit", nebo popsat, kde se cca toto tlačítko na displeji nachází, jelikož mám jaksi celý displej černý..Díky moc.

Odpovědi na otázku

Nestačí vytáhnout z mobilu SD kartu a stáhnout to z ní? :)

Ta data nejsou na SD kartě, ale v paměti telefonu..

A kde to tlačítko + - je? Na zamykací obrazovce, v nastavení?

Když se to propojí usb kablem tak na displeji vyskočí tabulka a tam je "povolit přístup k datům" ano x ne

5.5cm od spodní hrany, 2cm od pravé.Ale ještě před tím je tam zamykací obrazovka.

Tu zamykací obrazovku musím odemknout?

Zamykací obrazovka se asi váže na telefon, nikoliv na simku, že? Tzn, že i když vytáhnu simky tak tam ten zámek obrazovky bude pořád??

bůh ví, jestli ti bude vůbec fungovat dotyková vrstva

Teď když mobil připojím, tak už se mě noťas zeptá, jestli chci "Spustit zařízení a zobrazit soubory" a když dám ANO, tak se jen zobrazí prázdná složka Galaxy J5.. Takže buď je v pr*eli disk, nebo to potřebuje to potvrzení...??

A když dám Import obrázků, tak mi to napíše, že v mobilu nejsou žádné nové obrázky ani videa....

Smůla, data si máš pravidelně zálohovat...

Já si je zálohuju.. Chybí mi poslední měsíc..

Pokud fotíš docela často, tak měsíční záloha je celkem k ničemu. Ideálně mít nastavenou automatickou synchronizaci. Ale to už ti teď nepomůže...

Dobrý den, Jde na Samsungu galaxy j5 2016 zněnit barvu pozadí při volání nebo horní plochy?