» Poradna » Mobily

Samsung galaxy j3 2017

D.den,mohl by mi prosim nekdo poradit jak mam vlozit druhou sim ..nejde mi to..dekuji

Odpovědi na otázku

zdravím, jaksi nechápu co vám nejde, vytahnu rámeček na sim, vlozim sim a je to...https://www.youtube.com/watch

Vim,ze to zni zvlastne,proste se mi sim,i kdyz je na miru zda tloustkou silna a ramecek nejde zastrcit ani silou,jde mi o druhy slot,v prvnim vse ok

Prestavam si byt jista,ze tel.je dual sim..jeden slot je sim,druhy slot spolec.micro sd a nanosim,ale ta nanosim tam nezapadne jako do prvniho slotu..prosim radu..chtela jsem pouzivat dve sim..dekuji

Nejde uz zkraje nebo doraz ?Nechal bych to na den, v noci uz nekdo leda zazrakem ci v opojeni

oprava 1 slot sim.2 slot nanosim koukni se na kartu ješte by měla jít vyloupnout nebo vyměnit za nanosim u operátora jestli to je stará karta

Správná SIM tam jde zasunout lehce. Pokud to nejde, máš nesprávný typ SIM nebo ji tam strkáš blbě. Stav se do nějaké prodejny operátora, tam tě to naučí, než ten slot na SIM zničíš.

opatrně obrousit hrany sim karty dokud tam nezapadne