» Poradna » Mobily

Samsung Galaxy A70

Dobrý večer, Chtěla bych se zeptat. Mam mobil Samsung G. A70 a chtela bych ikony si hezky rozmístit, ale preskakuji mi. Mela jsem tam "funkci" dat ikonu přesně na místo kam chci a zůstala tam. Ten když s nějakou pohnu, tak se řadí za sebe a nemůžu si ji dat třeba úplně dolů, aniž by mi neskončila zase nahoru.. snad jsem to správně vysvětlila, nevím jak jinak to říct.. děkuji moc

Odpovědi na otázku

Sice mám jiný Samsung,ale princip asi bude stejný,takže nastavit vlastní pořadí. https://ibb.co/LnLjb9S