» Poradna » Mobily

Samsung galaxy A7 2018

Mám Samsung galaxy A7 2018, přestaly fungovat upozornění na SMS- zvukové, i oznámení. Tovární nastavení nepomohlo, nouzový režim taky ne. Dále se nezobrazují hodiny při zamknutém displeji. Poradíte mi prosím?

Odpovědi na otázku

Navod uvnitr mobilu nemas ?Mam starsiho ale je realitou ze jsem se poradne do navodu nepodival. Dnes trochu.Pisou ve schematach nastaveni zakladni obrazovky kde jsou hodiny. Taky pisou ze cizi aplikace pouzite muzou zhorsit ovladani.