» Poradna » Mobily

Samsung G531F V5.1.1 - root

Dobrý den , chtěl bych se zeptat jak rootnout Samsung G531F V5.1.1 (Grand Prime VE)Pokouším se ho rootnout asi měsíc , podíval jsem se na všechny tutoriály a ani 1 nefungoval. Prosím o radu , jelikož bych nejradši s telefonem hodil o zem.Hezký den.

Odpovědi na otázku

Tu je video a vse potrebne ke stazeni je to tipicky root pro samsungy. https://www.youtube.com/watch

přesně podle tohoto návodu jsem to udělal a nefungovalo to.

Zkus MotoChopper

Kingo taky nefunguje?

Ne.

pokud umíš anglicky, pohledej na fóru XDA developers, pokud ne, zkus se zeptat na androidforum.cz

Já to dělal přes appku KingRoot, pár kliknutí, reset mobilu a máš to hned. Jen si musíš najít na netu co vybrat pro tvuj tip mobilu, jsou tam na výběr asi 4 rooty

Nefungunoval.