» Poradna » Mobily

Samsung, DVB-T2 a menší úhlopříčky...

Nevíte, zda se Samsung rozhodl hrát si na něco lepšího a už nebude vyrábět tv s úhlopříčkou pod 30 palců?! Nic v nabídce na ofiko stránkách už není, v obchodech jsou v těchto rozměrech jen výběhové modely co neumí DVB-T2...??? Chci něco okolo okolo 24 palců, od Samsungu a aby to bylo certifikováno na DVB-T2, ale kde nic tu nic.

Odpovědi na otázku

Ty malé úhlopříčky už asi kupuje tak malé procento uživatelů, že se nevyplatí na to držet výrobní kapacity. Navíc kvůli tomu, že se jich prodá málo, jsou vysoké režijní náklady a taková TV by pak mohla v obchodě být dražší, než TV s větší úhlopříčkou :) Pokud nutně potřebuješ tak malou úhlopříčku, kup si PC monitor a set top box s HDMI :)

Tak mi aktuálně přišla odpověď od Samsung ČR a letos nic takového nechystají. A já bych si i připlatil, protože podle mých zkušeností je to kvalita (ale ne předražená) a hlavně nemám na to kupovat levné věci - Sencory a podobné zmetky mi už nesmí přes práh. Chci prostě Samsung, klidně bych bral i tu 32 palcovou obrazovku, ale není na ni místo! Tak se poohlédnu jinde a asi půjdu do GoGEN, sice tedy lowendová značka, ale ještě jsem se s ní nespálil, tak to bude asi moje poprvé...

Samsung rozhodně není kvalita. Samsung je spotřebka nejhrubšího zrna, u které ti do dvou let skončí softwarová podpora a do tří servisy přestanou mít náhradní díly na opravu.

24" jako TV? dnes má každý větší už i monitor u PC.... jinak TV do 24" s dvb-t2 je třeba na czc celkem dost, jen to jsou "známé a osvědčené" značky typu sencor, gogen apod...

No protože jsem vlastníkem velké tv Samsung, tak chci malou do kuchyně (do teď tam mám prastarou crt Hyndaiku) osvědčenou značku. No a mám mobil Samsung (jsem spokojenej) a domácí kino (sakra spokojenej) a nyní i lednici (setsakra spokojenej) , tak jsem chtěl být věrný značce, ale nejde to...

A co tuhle Sharp LC-24CFG6132 - 60cm https://www.czc.cz/sharp-lc-24cfg6132-60cm/2...

kecy, to se přece dá použít jako normální telkahttp://www.samsung.com/cz/monitors/lt24d391eien/