Samsung c24fg73 vs c24fg73f

Zdravím chci si koupit monitor samsung c24fg73 jaký je rozdíl ve verzi c24fg73f? Nikde jsem to nevygooglil ani na oficialnich stránkách.... Je možné že maji v TSB chybu? Sorry že sectak blbě ptam ale byl bych nerak kdyby to f znamenalo že to třeba nema DP nebo tak něco..... Popřípadě kdo ho máte doma tak by mně zajimalo jak vam šlape a jak jste s ním spokojeni budu ho mit na AMD RX570 a provozovat ve freesync 2....hry co hrají mají většinou přes 120FPS a tam kde nemám jako je GTA 5 prostě pojedu bez Freesyncu na 144Hz

Odpovědi na otázku

Podle mě F a Q znamenají rozlišení. Vycházím z toho, že Samaung na svých stránkách píše o C24FG73FQM a prodává QHD i FHD verzi.Na to, co znamená M jsem nepřišel.