» Poradna » Mobily

Samsung A7 2018

Mobil Samsung A7 2018.Po poslední aktualizaci nelze zobrazovat fotky pořízené fotoaparátem.

Odpovědi na otázku

Díky za oznámení a informaci. Adekvátní rada k poskytnutým informacím: https://www.samsung.com/cz/support/

já bych se podíval ne do fotek ale do Moje soubory teda mít uvedený problém (jestli jich něco nesežralo)z tvého Oznámení ani neplyne kdo ten problém má

Děkujeme za informaci.Mě po poslední výměně baterek v mlýnku , jde špatně zavírat kredenc. Taky Vám to pomůže?

Po aktualizacích se obvykle doporučuje provést reset do továrního nastavení.