» Poradna » Mobily

Samsung A50 za žádnou cenu nejde zapnout (ani se dostat do recovery modu atd.)

Zdravím,Samsung A50 nejde zapnout. Jediné s čím mohu pracovat jsou volume keys a power key. Do ničeho jiného se nedostanu.(telefon nabitý je. Zkoušel jsem také úplně ho vybít a znovu nabít, ale pořád stejný problém, že se nezapne.) Co nechápu je to, že telefon jakdyby neví, co má dělat. Nejde se dostat do safe modu, recovery modu zkrátka do ničeho. Mobil je zaseknuty na samsung galaxy A50 a android logu. Tady píšu jenom proto, zda se s tim už někdo setkal. (Naději na vyřešení problému jsem už stratil = s těmi 3 tlačítky těch možností moc není a žádné nejdou.)Díky za přečtení :)

Odpovědi na otázku

zkoušel jsi odin mód? a vněm pak přehát fw?

Nemám se do toho modu jak dostat.

pokud jsi se v telefonu nehrabal ty, nebo někdo jiný, tak taky mohla umřít interní paměť a s tím pak nejde udělat nic. Bohužel jsem se s tím setkal...

Do mobilu bych nikdy nelezl. Jsem jen uživatel. Má cenu s tím jít do servisu? (Si říkám, co jiného tam mohou udělat)

zkus si zavolat do Samsung servisu, třeba ti udělaj zdarma aspoň diagnostiku a jestli to bude software závada, tak to i třeba "opraví". Za zeptání nic nedáš.

Ok, díky za rady.

*ztratil

Nedávno tu někdo řešil podobný problém a pomohlo mu tohle,nechal tu i odkaz https://androidmtk.com/flash-stock-rom-using-sma...

Díky, vyzkouším a dám vědět.

No zkusit to můžeš a držím palce ať to pomůže.

Hele ss, opravdu se na to vykašli, změnou přezdívky jsi nepobral žádné znalosti. To v odkazu je pro čipset MTK, fakt myslíš, že to bude na Samsung fungovat?

Už od jiného komentu jsem pochopil, že tady byl podobný problém na poradne, ale já doopravdy píšu s tímto poprvé.

Jo, však to taky nebylo na tebe, ale na "Honzu", co se tady ještě nedávno podepisoval jako "ss" a plevelí to tady nesmyslnými odkazy mimo téma. Předpokládám, že restart natvrdo (podržením on/off tlačítka >10 sekund) jsi zkoušel?

Ano, zkoušel jsem všechny kombinace, co jsem na netu našel. Jediné, co fungovalo byl hard restart, ale z kterého jsem se dostal zas jenom do samsung a android loga jako předtím.

Tak v tom případě bohužel asi moc šance na opravu není, tohle se obvykle stane, když ,se poškodí OS a ten se poškodí ve většině případů hardwarovou vadou paměti, což opravit v podstatě nelze.

Děkuji za odpovědi. Možná oprava asi dražší než daný mobil, takže hledat nový :( .