Samsung 226BW vs. 226CW

Zdravim,
Mam takový skromný dotaz. Chystám se kupovat LCD Monitor Samsung 226BW, ale narazil jsem na (nevim jestli nový) typ 226CW a nemužu přijít na to jaký je v nich rozdíl. Podle mě asi jen cenový a možná mají trochu jiné podstavce. Poraďte prosim jaký je v nich rozdíl a popřípadě jaký si mam pořidit Diky

Odpovědi na otázku

tu mas recenze :
cw - www.svethardware.cz ...
bw - www.svethardware.cz ...

podla toho ma bw mensi kontrast oproti cw t.j. 3000 vs 10000

Ja som si kupil cw, som spokojny ale teraz by som uz isiel do nejakej 24 od samsungu pripadne HP.

Takže říkaš cw