Samsung 223bw

nenapsal by mi nekdo kdo ma lcd samsung idealni nastaveni furt se nemuzu nejak trefit aby mi to vyhovovalo

Odpovědi na otázku

Nativne rozlisenie by malo byt 1680x1050.

to mam ale furt mam ne ulne idealni bilou je hodne do cervena

Skus si to nastavit,mas tri barvy v nastaveniach a ked nepomoze,mrkni sa na koncovky kablu od monitora do pc,ci nemas nahodou nejaky kolicek ohnuty a nieje v zdierke.Mne tak blbla zelena a bolo to tym.

Idealni nastaveni musis znat ty.

To co vyhovuje jednomu nemusi vyhovovat druhemu. Kazdy mame jine oci, takze si sam musis najit nastaveni co ti bude vyhovovat.