» Poradna » Windows (a jiné OS)

Samovolné zesilování zvuku ve windows 10

Dobrý den, už několik měsíců mě trápí problém se samovolným zesilováním zvuku při poslouchání písniček nebo koukání na videa na YouTube, ale i na jiných stránkách. Z ničeho nic se mi zvuk zesílí hned na začátku písničky nebo videa. Hlavní hlasitost ve windows mám nastavenou na 20, ale když se opět vyskytne tato chyba, zvuk se mi zesílí skoro na maximum, ale hlasitost je pořád na 20. Když ji zeslabím na 19 nebo méně, hlasitost je opět normální. Předem děkuji za vaše odpovědi.

Odpovědi na otázku

Nepoužíváš nějaké kodeky,které mají problém s win 10?U mpc-be mě to třeba dělal AC3 filter.

Pravě že nepoužívám, mám ntb Dell a čistý win 10. Akorát mám místo Realtek Dell audio.

Tak použij správný ovladač zvuku ze stránek výrobce notebooku.

Tak zdá se, že zatím funguje. Díky moc!