Samovolné vypojování USB

Zdravím,samovolně se mi vypojují USB (komplet vše, mikrofon,sluchátka,...), cca po 10 minutách, a alespoň na 5 vteřin.Jediné co, tak sem namontovala do pc 3 nové ventilátory. Po opětovném spuštění PC, začalo vypojování.- možnosti napájení > pozastavení zařízení USB ..... nepomohloDíky za rady

Odpovědi na otázku

Tak zase ty ventilátory vypoj a uvidíš, jestli to zase bude v pořádku.Pak se zařiď.

Máš každé zařízení v samostatném portu nebo používáš USB hub?