» Poradna » Notebooky

Samovolné vypínání tabletu win10 přesně po 30 minutách

Ahoj, od doby návratu tabletu Colorovo ze servisu (vypadala tlačítka) se mi začal tablet přesně po 30 minutách vypínat. Jak na baterii, tak při připojení na nabíječku. Všechna nastavení jsou nastavena na vypnutí "nikdy", ale to nepomáhá. V servise se od toho distancují, když se podívám na log, je tam kritická chyba, odpojení od baterie. Prohledal jsem i registry napájení, ale žádné přístupné nastavení jsem nenašel. Chtěl jsem nastavit OS na tovární nastavení, ale systém se po chvíli zastaví a oznámí, že není možné. OS je pravidelně aktualizován. Baterie se nijak mimořádně nevybíjí, i když po 30 min po vypnutí ihned opakuji start, vydrží tak s opakovanými starty několik hodin, takže by měla být stále OK. Podezřívám, že mi tam přidali nějakého škůdce, ale antivir nic nenašel. Každá rada nad zlato!!!

Odpovědi na otázku

Jestli chcete od někoho radu, tak opravdu nestačí tablet Colorovo, což je nejenom překlep, ale absolutně nedostatek informací.

Žádný překlep, jedná se o tablet CityTab firmy Colorovo, koupen zde před ca. 3 roky.

Takže zastaralý pure china křáp. Prostě tam něco odchází.