» Poradna » Notebooky

Samovolné vypínání NTB

Již několik dní po sobě se mi v noci zapne NTB a asi během minuty se vypne. Mám NTB HP, Windows 10/64 bit. NTB mám 2 roky, ale tento problém mám asi měsíc.Poraďte prosím jak se toho zbavit.Děkuji

Odpovědi na otázku

že by nějaká nepovedená aktualizace jinak dokonalého systému Windows 10

A není to přechodem z Režimu spánku do Hibernace? Jakože se notes na chvíli probudí, aby to, co má zrovna v RAM, zapsal na disk do hiberfil.sys a vypnul se.

Kromě toho že máte NTB dva roky jak jeten tajný NTB skutečně starý ?Obecný postupy u starých NTB bývají-vyčistit od prachu -přepastovat chladič-kontrola pamětí-kontrola disku ...ale tím to asi nebude rozhodně mu to ale prospěje Tohle bude základní deska, zdroj, operační systém.Zkuste utility od HP jestli deska není .....Jinak reinstalace OS také neškodí.Nový zdroj si někde musíte půjčit a desku raději nechte na servis. Jo jinak ona výměna desky bude stáat možná jako ten notebook v bararu jen funkční.