» Poradna » Notebooky

Samovolné vypínání notebooku

Ahoj,téměř pokaždé když sleduji filmy/serialy online se mi notebook sam od sebe vypne. A trvá třeba i 2x než se dá znovu spustit. Již asi týden se mi vypíná i samovolně při nějaké práci. Nevíte co s tím? Zároveň kvůli tomuto problému nemohu dokončit cca 5 měsíců aktualizaci windows - vždy se mi ntb. vypne.Předem moc děkuji za jakékoli odpovědi, už jsem zoufalá...

Odpovědi na otázku

Důsledek může být přehřívání procesoru, špatný odvod tepla z notebooku, usazený prach na samotném chladiči. Závadu může způsobovat i jiná komponenta, dejte notebook někomu, kdo se v tom vyzná.. pokud někoho máte v okolí, známé atp.

Děkuji!