» Poradna » Notebooky

Samovolné vypínání klávesnice

Dobrý den,Koupil jsem si nový monitor (LG M2353D) který připojuji ke svému notebooku (HP Pavilion dv6-6b20ec Dark Umber). Vše funguje na fullHD bez problémů, dokud nezapnu hru (konkrétně WoW, tedy nijak náročnou na grafiku). Po zapnutí ještě chvíly jede vše jak má, ale pak se mi vypne klávesnice. Notebook nereaguje na klávesové zkratky, písmo...na nic. Obraz i myš fungují dále bez problému. Je jedno na jaké rozlišení či detajly hru spustím, výsledek je vždy stejný. Navíc používám aktivní chladící podložku. Připojení monitoru jsem zkoušel přes HDMI i VGA.Byl bych moc rád, kdyby mi někdo dokázal pomoci, děkuji za každou radu.

Odpovědi na otázku

Kdy byl naposledy rozebrany a vycisteno chlazeni?

Nad tím jsem také uvažoval, ale je stále ještě půl roku v záruce, takže mě moc neláká ho rozebírat.

Tak mi to přece jen nedalo a celý notebook jsem rozebral a vyčistil. Problém je však stále stejný.

Kup si na hry stolní mašinu = neprohloupíš.

To je mi jasné, ale NB potřebuji kvůli mobilitě. A kupovat nový stroj kvůli vypínající se klávesnici mi nepříjde jako dobrý nápad.