Samovolné vypínání a zapínání ext. HDD 3.5"

Ahoj,ext. HDD, který je používán na zálohy mi od včera blbne. HDD je v boxu, není připojen přes USB k PC, jen k napájení a tlačítkem POWER byl posledně řádně vypnut. Nicméně večer se sám zapnul, tak jsem jej vypnul a dnes se dostal do stavu samovolného zapínání a vypínání v cyklu cca 10s.Připomínám, to vše bez připojení k PC.Myslíte, že je chyba spíše v napájení boxu nebo to vypadá na výměnu HDD? Dík

Odpovědi na otázku

Disk jako takový bude zřejmě dobrý, chyba je v tom boxu. Vyzkoušej ho v jinde.