» Poradna » Notebooky

Samovolné spuštění Word, Excel

Po zapnutí notebooku se mi vždy samovolně spustí Word a Excel (2013). Poradíte mi prosím, co s tím, aby se mi to nespouštělo? Děkuji

Odpovědi na otázku

Z toho popisu nelze nic zjistit. Jak to začalo dělat, co jste s počítačem před tím prováděla?

Dobrý den, určitě jsem nikde nic nenastavovala, nejsem v téhle oblasti žádnej odborník, spíš jsem se domnívala, že nějaká aktualizace, jelikož dřív mě to nedělalo, až cca poslední týden.Zapnu notebook a automaticky se mi spustí i word a excell. Jako o nic nejde, prostě je zavřu, ale zajímalo by mě čím to je, když to dřív nedělalo,nikde jsem nic nenastavovala,nestahovala a nic podobnýho.Děkuji

je několik způsobů, jak to dát do pořádkuI. správce úloh1. stiskni Alt+Ctrl+Del a spusť Správe úloh2. v záložce Po spuštění vypni, co necheš spouštět při startu WindowsII. úprava registru (zásadně nedoporučuji pokud není člověk v dané věci "kovaný")1. stiskni Windows+R, zadej příkaz regedit a potvrď OK2. v editoru registru mrni do Počítač/HKEY_LOCAL_MACHINE/Software/Microsoft/CurrentVersion/Run3. zde jsou také zobrazeny programy, které spouští automaticky a nechtěné stačí tady odstranit

oprava bodu II.2.:jde o 3 adresáře v registruPočítač\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\RunPočítač\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\WOW6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\RunPočítač\HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

zkoušela jsem první způsob, kterej jste mi napsal, ale v té záložce: po spuštění word ani excell nejsou, takže je tady vypnout nemůžu. A na druhej způsob si netroufám, co se týče PC, nejsem vůbec odborník. Ale moc děkuji

než se hrabat v registrech tak doporučuju nejdřív zkusit Autoruns:https://docs.microsoft.com/en-us/sysinternals/downlo...

Nevím jak to je ve W10, ale dřív (ve W7) se to dalo řešit i přes msconfig. Kliknout do vyhledávacího pole, napsat msconfig a spustit. Pak v záložce "po spuštění" vybrat daný program a vyškrtnout ho. Pak to vyžadovalo restart PC.

Stlačte klávesu Windows a Rskopírujte do okna spustiť toto: %AppData%\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startupak v tom priečinku máte nejakú položku s office, alebo onenote, tak ju odstráňte, nechajte si ju však v koši ak by ste ju chcela obnoviť.

Zdravím, musím říct že mně se Excel pouští, i když ve všech daných umístěních nic co by excel jen připomínalo nemám... =D

Ahoj, já mám stejný problém.. zapnu notebook a automaticky mi naskočí Word. V programech po spuštění ale přitom není.. nechápu..

mam stejnej problem zaclo to poposledni aktualizaci W10 po restartu se mi spoustel word , ted se to zniceho nic zmenilo a spousti se excell... Samozrejmne kontroloval jsem "po spusteni" ale tam NIC NENI...

jo mam office 365

Otevřete NastaveníKlikněte na Účty.Klikněte na Možnosti přihlášení.V části „Ochrana osobních údajů“ vypněte možnost Použít přihlašovací údaje, aby se po dokončení aktualizace nebo restartování přepínače automaticky dokončilo nastavení zařízení

toto pomohlo,,,

Dobrý den, toto pomohlo, jen se chci zeptat jestli to nebude mít jiné následky (horší než jen samovolné spouštění wordu) na chod počítače když to bude vypnuté?

Děkuji, také jsem měl stejný problém a použil jsem tento návod.