» Poradna » Notebooky

Samovolné s rolování stránek

Zdravím, mám notebook lenovo Z20354 win7. Můj problém je, že v prohlížeči počítat sám scrolluje úplně dolů, zjistil jsem, že pomáhá dát ESC a poté se ntb uklidní někdy na dlouho a někdy to zase hned blbne. Na ploše mi to označí poslední ikonu (koš v pravém dolním rohu). Zkoušel jsem zakázat touchpad a stále problém přetrvává. Chtěl bych zkusit program na zaznamenávání úderů klávesnice apod. Ale skrze vadu s tím nejde nic udělat. Momentálně se snažím přeinstalovat win, ale problém přetrvává i při preinstalaci. Už jsem trošku zoufalej a bojím se, že notebook už dlouho nebude v celku.😂 Tak prosím o pomoc. Děkuji

Odpovědi na otázku

Nenatekla ti voda do klavesnice nebo touchpadu?

Nene nic z toho. Notebook utiram suchým hadrem.

A dle mého to nezpůsobuje klávesnice ani touchpad jelikož v přehrávači KMplayer by se tím pádem snížila hlasitost, kdyby to byla šipka dolů a nebo kolečko a ono to vždy pouští další díly seriálu například.

Tak mas nejak “zajebany” Pg Down tlacitko. Zkus ho trosku protukat, promackat. Asi se uplne nevraci.

Už jsem proťukal a promačkal celý ntb během toho, co se mi to stalo uprostřed sledování něčeho.😂 Opravdu každé tlačítko jsem zvlášť mačkal zda se nějak nezaseklo. Co se týče pc apod. Tak si většinou poradím selským rozumem, ale tohle už je nad mé síly.

Možná řeknu úplnou blbost, ale občas se mi stalo ještě, že ntb ,,spadl" a jen pipal nepřetržitě, což by mělo začít problém s RAM, nemůže to nějak způsobovat ta RAM nějakým způsobem? Už píši opravdu vše, co mě napadá.

Můžeš zkusit externí klávesnici a tu interní dočasně zakázat ve správci zařízení.

Momentálně nemůžu nainstalovat ani win, dá se nějak zakázat klávesnice už v BIOSu?