» Poradna » Web a internet

Samovolne rozesilani smajliku pres messenger

Ahoj, byla jsem zavodit. Mobil mela celou dobu na zadech. Po dojezdu do cile koukam, ze se asi 30ti lidem rozeslal nejaky blby smajlik, neco jako obrazek. Co se stalo? Heslo mam silne, obsahuje velka a mala pismena a cislice. 😥 Co mam ted delat? Antivirus mam koupeny kaspersky Is.

Odpovědi na otázku

Čo už uvidíš co to bude dělat dál třeba jen nějaká chyba. Ale pokud jsi od někoho otevřela nějaký soubor byť jen video a přihlásila se tam tak jsi jim to heslo zdělila.