» Poradna » Programy

Samovolné psaní středníku

Prosím o radu, poslední dva týdny mojí práci na počítači přerušuje jev opakovaného samovolného psaní středníku v textu jak v textových editorech tak na vyhledávači tak na vyhledávaní souboru na disku. Vždy se to objeví po dvou hodinách práce na počítači a nedá se to jinak stopnout než restartem a nebo tvrdým vypnutím. Štve to, protože musím zanechat rozdělané práce. Sjela jsem můj počítač antivirem Avastem jestli to není vir, spam nebo trojský kůň, ale nic. Očistila ho CCleanerem jestli tam není v něm nějaká špína, ale také nic. Stále se to vrací jak rakovina.Nevíte někdo, nebo nemá někdo s tím zkušenosti jak to samovolné psaní středníku zastavit?! Krom toho mi normálně při psaní textu už ani ten posraný středník nefunguje a písmeno Q, které jsem teď sem zkopírovala také ne.Předem děkuji Jitka

Odpovědi na otázku

nejspis vadna klavesnice, zkusit ji v jinym pc jestli to bude delat taky, tlacitko strednik a Q jsou blizko u sebe - je mozny ze se do tech mist dostala nejaka tekutina nebo to muze byt vyrobni vada atp

máš v prdeli klávesnici .. kup si novou