» Poradna » Windows (a jiné OS)

Samovolné přeinstalování

Ahoj, můžete mi, prosím, někdo poradit? Často mi na noťasu vypadává internet, ta telefonu jde, takže to musí být notebookem. Řešil jsem to vždy tak, že jsem vytáhnul baterku a pak se to wifi připojení zase chytlo. Před pár minutami jsem to udělal zase tak a po zapnutí toho krámu se mi asi nastavil nějaký jiný windows nebo co, páč mi z notebooku zmizlo úplně vše - uložené soubory, obrázky, fotky, nastavení hesel, uložené záložky. Prostě teď to je jak z fabriky asi. Celé to trvalo jen pár minut, tak nevím, kde se tam vzal nějaký pannenský windows teď. Co s tím? Hodit z okna? Díky.

Odpovědi na otázku

Ano, vzhledem k tomu popisu bude okno nejlepším řešením. Můžeš skočit za ním taky

?

Samo se nic nepřeinstalovalo,takže zkus restart asi ti jen špatně naběhl systém.

! Sorry, nejsi schopen ani napsat, co se vlastně tam stalo (ne, samo se to opravdu nepřeinstalovalo), tak nevím co čekáš za radu.

Co potrebujes, nevis co je okno, nebo nevis co znamena skocit?

Poradit v (technickej) IT- poradni sa samozrejme da. Chce to ale dodrzat zasady:1. Dotaz musi byt napisany tak, aby sa radit dalo2. Autor musi byt natolko znaly, aby radu dokazal pochopit------------------------------Add 1. "na noťasu", treba napisat presny typ, "vypadává internet", k akej Wifi sieti sa pripajas (vlastny Wifi router-aky?, sused, verejna Wifi ...)O aky OS Windows sa jedna (podla MS je ich 21)Add 2. Podla dotazu, stejne na bod 2. nemas (to neni hanba, svet potrebuje aj murarov, polnohospodarov, soferov ... bez nich by IT-ckari zakapali).-----------------------------Takze kamarat znaly, alebo servis.