» Poradna » Web a internet

Samovolné odpojování wifi

Ahoj, mám problém, se kterým si nevím rady. Jsem lajk a koupila jsem si minulý čtvrtek nový notebook, Asus X550C. Pracuje dobře, až na občasné odpojování wifi sítě. Nedaří se mi tím pádem nic většího stáhnout. Někdy se odpojí a hned se připojí, někdy zase ani připojit nejde Odpojí se i když na počítači pracuji a i když třeba nic nestahuji.. Jediné co jsem si zatím na notebook nainstalovala je Eset Smart Security, CC Cleaner a Google chrome. Díky moc za radu :)

Odpovědi na otázku

Jak daleko je notebook od routeru? Vypadávání může být způsobeno rušením, slabým signálem, ...

Právě že blízko, tak metr :/a vedle máme hned jiný notebook taky asus ale tak 4 roky starý a ten žádný problém nemá :/

Zkus změnit kanál routeru na menší než 11.