» Poradna » Web a internet

Samovolné odpojování od internetu, posléze se nelze připojit zpět.

Ahoj, mám poslední dva měsíce problém s notebookem.Když ho zapnu, často mi nefunguje internet (na jiných zařízeních funguje jak má, jen mě to blbne takže to bude asi mým notebookem) ukazuje mi to že jsem připojena, ale píše to "bez internetu". Když ho restartuji, tak se k internetu připojím normálně, vše jde. Pak ale třeba po půl hodině, někdy i po pár minutách, internet zase vypadne a musím to zas restartovat abych se připojila. Zkoušela jsem se odpojovat a připojovat, zadávat znovu heslo atd, ale jak to jednou vypadne, vždy to píše "bez internetu" a nehnu s tím. Musím to buď restartovat nebo se připojit přes kabel, což je pro mě dost nepraktické. Nemá tento problém nějákě jednoduché řešení? Nebo s tím musím do servisu? Předem děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

To tu je teď dost častý dotaz https://m.zive.cz/poradna/opakovane-odpojov...

Takže,každému pomohlo něco jiného někomu aktualizace ovladačů síťové karty,někomu odinstalace Antivirusu nebo přeinstalace a nebo odstranění viru.