» Poradna » Windows (a jiné OS)

Samostatný restart PC

Dobrý den, už celkem delší dobu mě trápí problém s restartováním PC, kdy se PC samostatně restartuje kdy chce aniž by ukázal proč se restartoval, je to prostě jako klasický restart, někdy to je 1x za týden, někdy 3 dny po sobě. Děje se to od doby co jsem si reinstaloval win 10. Nainstaloval jsem si program z této stránky http://www.nirsoft.net/utils/blue_screen_view.html a ten mi ukazuje že příčinu havárie způsobil ovladač ntoskrnl.exe. Prosím o radu jak to opravit.

Odpovědi na otázku

A proč se zkrátka nepodíváš do Prohlížeče událostí? Tam najdeš co, kdy, jak a proč...