» Poradna » Programy

Samočinné odpojení internetu

Mám připojení přes gprs ET data nonstop a v náhodných čas. intervalech se odpojuje. Žádné chybové zprávy, jen se modem prostě odpojí. Délku nečinnosti před zavěšením mám nastaveno na nikdy, rovněž mám nastavené automatické připojení, když to spadne. Win 2000, všechny záplaty, firewall, antivir. V seznamu událostí je vidět informace:

Typ události: Informace
Zdroj události: RemoteAccess
Kategorie události: Není k dispozici
ID události: 20159
Datum: 3.6.2004
Čas: 17:55:17
Uživatel: Není k dispozici
Počítač: A
Popis:
Připojení k internet vytvořené uživatelem internet pomocí zařízení COM1 bylo odpojeno.

Následně se znovu připojí:

Typ události: Informace
Zdroj události: RemoteAccess
Kategorie události: Není k dispozici
ID události: 20158
Datum: 3.6.2004
Čas: 17:56:00
Uživatel: Není k dispozici
Počítač: A
Popis:
Uživatel internet úspěšně vytvořil připojení k internet pomocí zařízení COM1.

Tenhle scénář se opakuje několikrát za den. Někde jsem vygooglil stejný problém s připojením přes wifi, ale žádné řešení. Prosím poraďte, jak vyřešit, aby se to už přestalo odpojovat.

Odpovědi na otázku

Ještě jsem zapomněl dodat, že to většinou vydrží, když nic nestahuju a jen si držím spojení. Když nechám na DC stahovat, spadne to každou chvíli.