» Poradna » Počítačové sítě

Samba File server na d'link dva g3671b nefunguje

Dobrý den. Mám modem d'link dva g3671b ale já ho používám jako router a chci na něm rozběhnout Samba server pro sdílení USB flash disku a ftp nechci používat ale k problému když na routeru vše nastavím DOBŘE a přejdu do windows napíše mi to oložka \\DLINK není přístupná nemáte oprávnění pro přístup chyba vzdáleného volání procedur RPC prosím pomoct a prosím žádne POUŽIJ PROSTĚ FTP

Odpovědi na otázku

Čo znamená, že je vše nastaveno dobře na routeru? Máš tam nastaveného používateľa s heslom? Máš tam už to USB zapojené a nastavenú cestu k adresáru na ňom? str. 43-44 https://www.o2.cz/_pub/13/3f/9e/202650_4317...

Podívám se.