» Poradna » Ostatní

Sama se přepíná televize

Sama od sebe se přepíná televize.Televize http://m.heureka.cz/televize/toshiba-32sl733/Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Odkud kam se sama přepíná tvoje televize?

Z konce na začátek

Z konce čeho?

Pri zapnuti TV se samy zacnou programy prepinat od posledniho po prvni i pri prenuti napr. na HDMI se znovu zacnou prepinat programy. Dekuji za radu.

U televizoru Samsung UE39F5500 se samovolně přepínání programy

Sama od sebe semi přepíná 5elevize

Víš ty co? Poraď si sám, když si tak chytrý a na vážně míněné upřesňující dotazy reaguješ takto. jak můžeme vědět, jak se ti ten tvůj krám přepíná, jestli se přepínají vstupy, nebo kanály...

Když se dívaté na televizu tak se to začne přepínat po chvilce dívání a když se to přepne na jakkýkoliv vstup tak se to hodí hned zpátky na kanály a začne se to přepínat z konce na začátek

se s ní neser a dej jí pěstí, uvidíš, že přestane

Seber ovladač manželce.

Zaseklý čudlík na dálkovém ovladači.Skus zavřít ovladač do koupelny. Petře, jestli problém bude přetrvávat, pak televizi do servisu.

Předem děkuješ za odpověď na co? Nevidím žádnou otázku, pouze oznámení, že se ti přepíná televize. Netuším, co s tím máme dělat...

Vidím to na Poltergaista,nebo jinou nadpřirozenou bytost Pozval bych nějaké médium,zkusil bych vyčistit byt-barák od duchů ... Jestli nepomůže,tak taky doporučuju servis

Některé TV mají ovládací čudlíky i na boku, nebo vzadu. Taky může být zaseklý. ☺

Děkuji byl zaseklý čudlík dal jsem do toho páratko a už to slo

Zdravím mám LG televizi a zapnu ji a přepíná sama od sebe na nastavení kanály a tak dál a tak dál Co s tím může být poraďte nevím co s tím mám dělat mačkám ovladačem ale i tak je to přepne na co chce samo od sebe dekuji

Mám ten samý problém. Neví někdo radu?

Sama od sebe semi přepíná televize