Sama se mi snížila frekvence CPU...

při restartu a pak PC hodil hlášku jestli chci spustit v normálním režimu, stavu nouze nebo poslední známou konfig. atp... ale nenajede ani na jedno   Myslíte, že pomůže obnovení správný frekvence v BIOSu?  A pod čím to v tom BIOSu najdu? A čím to může být? Co to mohlo způsobit?

Odpovědi na otázku

Nahraj v BIOSu defaultní hodnoty.

nemuzu tim neco jinyho pokurvit? myslim naky nastaveni neceho?

ne. a nebuď sprostý

A nechtěl bys to trochu zkonkrétnit? To je jako: Dal jsem si tam enable a spad mi systém, nevíte co s tim?