» Poradna » Programy

Sama se mi mění výchozí stránka

Nemůžu přijít na to čim to je ale každých asi 5 vteřin se mi změní výchozí stránka internetu na http://www.magicsearch.ws. Hledal sem spyware AdAware6 a nic podstatnýho nenašel. Může to bejt vir?

Odpovědi na otázku

Starší příspěvky v Poradně sis pročetl?

teď sem ještě zjistil že v oblíbenejch položkách mám asi pět novejch odkazů který sem tam nedával a když je smažu tak se hned objevěj zpátky. Nevíte někdo co s tim?

Prohledej Poradnu. Kdyby nefungovalo vyhledávání, napiš na jan.kunes@cpress.cz.

Jestli to budeš radit každýmu, budou muset p.Kunešovi zvětšit mailbox .......

AVG7 našel...Sorry za obtěžování.