Sám se mi vypíná PC

Dobrý den, mám takový problém, byl jsem přes prázdniny na brigádě a chtěl jsem nahradit starší noťas za nějaký herní pc do 15k. Koupil jsem si tenhle: https://www.czc.cz/lynx-challenger-cerna_18/... . Pár dní byl úplně v klidu, ale po pár dnech se začal sám vypínat když jsem buď hrál (gta 5, middle earth: shadow of war, watch dogs2, cs:go, euro truck simulátor 2, mafia 3) nebo jsem se prostě díval na youtube a najednou prostě zamrzl a vůbec nevím čím to může být. Byl bych rád, kdyby mi někdo s tím pomohl, popřípadě řekl jestli to bude něčím uvnitř, tak co mám vyměnit. Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Může být tisíc věcí. Ale pokud to je tak, že PC úplně umře, tak bych se zaměřil na zdroj. Ostatně, tyhle sestavy jsou většinou sestavené z nic moc věcí a nejvíce ošizená komponenta bývá právě ten zdroj.Zkuste si od někoho půjčit a vyzkoušet jiný. Pokud je to tím, tak reklamace.PS: Pokud to je ještě ve 14dní lhůtě, tak bych vážně popřemýšlel, zda to nevrátit celé. Nicméně je pravda, že za tyhle peníze čekat zázraky nelze.

Jen dodám že pokud bude PC demontovat tak pozor na porušení "záruční plomby" tuším že Lynx je na rozdíl od Halu 3000 stále používá.

je to v zaruke, zober to tam, kde si to kupil na zarucnu opravu.

Zkus jaké jsou teploty mě přijde ta bedna málo odvětráváná.

Přeinstlovat Windows. Pokud problém přetrvá, reklamace.

Windows nezpůsobují vypínání. Tohle je na 99% hardware.

Ano, je to něco s něčím uvnitř a běž to reklamovat.

Herní do 15k, měl by ses vzbudit. Uvařil si to.

"...nebo jsem se prostě díval na youtube a najednou prostě zamrzl ..." Tohle nemá s chlazením nic moc společného, leda by ušetřili ventilátor ve skříni, není to "herní" plastový notebook s nulovou možností chlazení.K dotazu. Osobně podezřívám zdroj, nebo i desku, co je v tom doopravdy použito, to ví jen ta firma. Pokud dojde k selhání i při přehrávání videa na Tubici, tak je to jasně na reklamaci. Zkusil bych ještě pro jistotu spustit jiný operační systém.