Sakra deska neopravitelná

Už třikrát mi opravovali motherboard, vrátili, že jako prý funguje, a on po nějaké chvíli zhynul a přestal reagovat. Naposledy prý kvůli konktoru na klávesnici, což prý opravili a já si tedy spustil PC, začal instalovat Windows a tesně před koncem instalace počítač kleknul. Od té doby nechce vůbec naběhnout, ani nedutá. Jedině když jsem vyndal paměť, tak neustále popípával, jinak ani píp, prostě se rozeběhnou větráky, ale že by naskočil BIOS to ne.Čím to?Díky moc za případnou radu (rád podám podrobnosti).ThePhone

Odpovědi na otázku

Jeslti je ta deska v zaruce, tak ji tam odnes a normalne odstup od smlouvy. Očanský zákoník§ 623(1) Jde-li o vadu, kterou nelze odstranit a která brání tomu, aby věc mohla být řádně užívána jako věc bez vady, má kupující právo na výměnu věci anebo má právo od smlouvy odstoupit. Táž práva příslušejí kupujícímu, jde-li sice o vady odstranitelné, jestliže však kupující nemůže pro opětovné vyskytnutí vady po opravě nebo pro větší počet vad věc řádně užívat.(2) Jde-li o jiné vady neodstranitelné, má kupující právo na přiměřenou slevu z ceny věci.

No, právě to už ale není. Ale Děkuji

Tiše předpokládám, že baterka od CMOS je v pořádku a že jsi také zkoušel Clear CMOS.

Co takto blizsie INFO o doske ? AK chces pomoct tak ako ti mame pomoct ? SKus vymenit procesor ak mas dve petice na doske. Alebo ho vyber a zaloz nazad. Mas ATX dosku a AT zdroj + AT skrinku ? Toto vsetko casto robi problem, preto odpis este a pytaj sa dalej po odpovedi. A mozno i CMOS ale to ne... podobny problem som riesil prehodim svojho CPU Celeron 300A do Slot1 a vybral som kamosovy z dosky jeho CPU z petice Socket 370 ci tak dajak - vyzera to ako Socket 7 (mal problem ako ty, ale jemu sa neroztocili ani vetraky napajane z matkynej  dosky). Pomohlo, z mojim CPU to nabehlo, potom som dal nazad jeho CPU Celeron a tiez to nabehlo a bolo to ok. Samozreme som skusil aj CMOS Clear a vselico take, napr. vyhodit pamete a zapnut bez nich PC-cko. A este daco.... stavym sa ze mas VIA cipovu sadu  abo ne ??? cao....

No vies, a tym z fyriem a obchodov a servisov never radsej !!! Su to vetsinou bohuzial hnusni amici co xcu len zarobit prachy a nic viac. Ak to clovek robi zdarma, pre potesenie, pre priatelstvo, pre pohodu, ako zalubu, ma k tomu vztah, vie o co ide, potrapi sa stym, ma k tomu vztah.... tak urcite ti da odpoved tu najspravnejsiu, a nie ze konektor klavesnice uh . Vela ludi vie o PC velko Ho... a preto ich tito ludia v pohode oklamu. Napr. kolko sa mne uz stalo prihod... napr. predavcka ista mi tvrdila asi pred rokom ze Sound Blaster 32 AWE nejestvuje. Tak som odysiel a kym som prisiel domov skotro som odpadol, ze co za amici nam to sluzia a vravia si PC fyrma :) preco tam vobec zamestanaju takeho niekoho !!!! uhhh... chudaci ludia tym padom  caffff