Saitek Cyborg X Joystick

Ma niekto skusenosti s tymto Joystickom ?

Odpovědi na otázku

Průměrná letecká řídící páka (plastová),hromada tlačítek,nastavitelná výška páky,kupodivu se dá páka i celá sundat,ale nevím na co je to dobré,když ti zbude jen podvozek s tyčkou.Trochu mi vadilo,že se musí páka přidržovat,upevnění funguje spolehlivě jen na hladkém rovném povrchu,ale když se ti to povede přidělat,je docela sranda to sundat

joystick vhodnej pro zacatecnika. Na seriozni "letani" to zrovna neni, ovsem porad je to tak tisic krat lepsi, nez pouzivat klavesnici. Mel sem kdysi cyborgx, ted mam x52. Jedina vec, co ma ten cyborg lepsi, je delenej plyn. Kdyz mas dva motory, muzes je ovladat oddelene...

Diky za info......
Moooc pomohlo