» Poradna » Ostatní

Šablona pro nabídku zboží

Zdravím. Neporadíte prosím nějaký jednoduchý program nebo šablonu, kde by se dala udělat nabídka zboží pro zákazníka včetně informací o produktu a fota?Děkuji.//"Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou."//

Odpovědi na otázku

Na takto obecnou otazku se neda odpovedet. Nevidime ti do hlavy a nevime, jestli mas na mysli jednoduchy e-shop s krmivem pro kocky, vysoce kvalitni tisteny katalog zaluzii pro narocne zakazniky, nebo nabidku jadernych ponorek na konzumovatelnem ryzovem papiru.Budes muset napsat alespon dve vety o tom, jestl ma jit o web, nejakou A4 pro nenarocneho zakaznika, nebo neco jineho.

jako chceš dělat letáčky pro tisk (ala leták Tesco, Lidl), nebo prezentaci na webu?

Dík za odpověď. Jedná se o zboží které bych chtěl nabídnout zákazníkům. Takže chci odeslat nabídku s fotkou, cenou, počtem v boxu, počet v boxů v kartonu atd. Takže žádný eshop. Pouze nabídka, která by oslovila.

a ta nabídka má jako být PDF do přílohy? Nebo jen nějak rovnou v mailu? Často se používá něco jako webový "leták" což taky není eshop.

To si asi budeš muset vyrobit sám, na tohle žádná univerzální šablona nebude. Musí to být něco, co se zobrazí v počítači každému, takže ideálně v PDF. Případně jako obrázek, ale to je takové amatérské. Pokud jsi nic takového nedělal a má to vypadat profesionálně, tak si to nech vyrobit v nějakém grafickém studiu.