» Poradna » Mobily

S8 senzory

Chci se zeptat mám gakaxy s8 nový nikdy nespadl nic nefungují mu senzory (horoskop barontr atd .... udělal jsem hard reset aktualizaci softwaru a nic

Odpovědi na otázku

Gyroskop barometr* atd

Na horoskop potřebuješ vhodnou aplikaci reset nestačí.

Gyroskop barometr magnetic senzor veškeré hodnoty, na nule každádně navíc mě štve gyroscope nestačí se display

Neotáči se display

Pokud nepomůže hard reset (obnova továrního), tak asi reklamace nebo servis. Magnetický senzor se obvykle musí "kalibrovat" takovým pohybem po "8".

… avšak ze všeho nejdříve bych se chtěl naučit psát...

Tak ho buď reklamuj a nebo hoď do záchodu a spláchni.

V v tom případě není co řešit, reklamace. Na tom není co doma opravovat.