» Poradna » Mobily

S7 výběr obchodu

Zdravím :D, uvažuji o koupit samsung galaxy s7. Cena cz distribuce je 18000kč proto uvažuji o EU distribuci Neznáte nějaký ověřený obchod s s Eu distribucí? Zatím se mi nejvíce zamlouvá https://www.cajnamobil.cz/p/740/samsung-galaxy-s7-g... dle heureky nemá skoro zádné negativní recenze narozdíl od ostatních :DOdkaz na s7:https://mobilni-telefony.heureka.cz/samsung-galaxy-s7-g930f-3... Předem děkuji :D

Odpovědi na otázku

co chceš slyšet? hledáš záminku aby jsi pak za svůj nepovedený nákup mohl někoho seřvat? To se sakra lidi neumíte sami rozhodovat ?

Po spatnych zkusenostech nakupuju tam, kde muzu primo na pobocce reklamovat (czc, alza, o2, atd...)...

Za podobný peníze ty s7 prodávají i černí (ve smyslu nelegální) překupníčci na Aukru. Docela by mě zajímalo kde je berou protože na běžných eshopech v EU to asi neni. Spíš by to mohla být nějaká čórka nebo nějaký repas který přelepí a přehrajou sw.Raději bych vzal s6 u skřeta než s7 od kdo ví koho.

Ani pokud by jsme to koupil s garanci od heureky-kde garantuji vyrizeni reklamace, vraceni penez apod?

A. od Heureky si nič nekúpiš ! Ona ti iba dáva ponuku a prehľad o predajcoch tvojho telefonu .B. sú internetové obchody kde si môžeš priplatiť predĺženie záruky a predĺženie možnosti vráti tovar/mobil o hodne viac ako zákonných 14 dní! Čo ešte potrebuješ viac. Je na teba koho si na predaj vyberieš. Čítať vieš ? Rozhodnúť sa vieš ? C. ak si myslíš , že je lepšie komunikovať pri reklamácii na dialku ako osobne tak si ho kúp z internetového obchodou niekde v Španielsku , alebo Portugalsku. Aj reči sa naučíš......Ja som stará škola , jednám iba osobne pri reklamáciach . A zatial som to neolutoval. Pri 18000 korunách je +- 1000 korún zanedbateľná čiastka.

A) ano lze to koupit viz https://mobilni-telefony.heureka.cz/samsung-galaxy-s7-g930f-3... je tam spousta obchodu ktere maji:koupit na heurece(je jasne že to kupuji od prodejce,ale mel bych k tomu mit heureka garanci)A rozdil neni 1000kč ale rozdil je 5000kč a to rozhodne neni zanedbatelna častka

"...nemá skoro zádné negativní recenze ". Já bych to upřesnil " ... nemá žádné recenze." ☺

717 recenzi s 99% kladnymi jsem si myslel že bude snad v pohode :D https://obchody.heureka.cz/cajnamobil-cz/recenze/

A ty tomu veris? Ty stranky toho eshopu tomu odpovidaji. Pri prodeji bude vse ok ale problemy nastanou pri pripadne reklamaci. Mas to zapotrebi kupovat tak drahej stroj u pochybnych obchodu? Ty si fakt nevazis penez. Bud ho kup s cz distribuci nebo ho nekupuj vubec.

Eu verze např v maxshop by ale měla byt v pohodě?

Mala by byť v pohode . Asi ako česká a nemecká CocaCola ?

Pindy, stejně bys to nerozeznal. Rozdíl je akorát ve slazení. V Americe používají také sirup jako u nás.

Ono to bude většinou v pohodě. Až s případnou reklamací uvidíš jak se věci mají. Ale můžeš je vyzkoušet a zeptat se jak reklamace u nich probíhá jak to mají sami ošetřené atp. Orientoval bych se také podle toho jestli mají někde obchod a je možné s nimi mluvit osobně. Chápu, že je rozdíl dát 18 nebo 12k v podstatě za totožný výrobek. S7 je v současné době asi nejlepší volba.

Spíše jsem myslel pokud je eu verze v ověřeném obchodě tak by neměli byt problemy...

U těchto obchodů prodávajícími EU verze je vždycky problém až s případnou reklamací. Snad jedině Max-shop prý je v pohodě.

Max-shop a eleoktroaza vypadaji velmi duvěryhodně (kolem 7000recenzi) bohužel sidli v liberci a v praze takže by jsem stejně v připadě reklamace musel zssílst zboží na reklamaci poštou...

Mě to spíš připadá jako hodně nepovedený PR článek na cajnamobil.cz . Stránky vypadají dost jednoduše a společnost v kontaktu za celou dobu svého působení nezveřejnila ani jednu účetní závěrku.

To asi ne... Pouze chci zjistit kde by se dalo vejit tak do 15k a mit relativně jistotu s reklamacemi :D https://www.mp.cz/mobilni-telefon-samsung-g... Tohle take nevypada spatne myslim ze mp je ověřena společnost a zanovni telefon by měl byt teměř jako nový

MP má taky problémy s reklamacema, viz. různá fóra a pokud máš FB tak se koukni na jejich stránku, stížnostma se to tam jen hemží.

No tak si to tam kup, nic ti nebrání.

Mobil pohotovost nabizí zanovni s7 za 13800,s7edge zanovni 16000A tedka jsem nasel u mobil pro vas, udajne jen rozbaleny předvaděcí kus s7 edge za 13800(u mp tolik stoji použitý) http://www.mobilprovas.cz/detail/88951639-samsung-g... Nemáte někdo zkušenosti s obchodem nebo co si o tom myslite?

Mobilprovas ma 4000recenzí, některé má sice negativní ale ty jsou spojeny s reklamací a tato s7 by měla byt cz distribuce takže mohu reklamovat u samsungu, jen se bojím co bude znamenat to vystaven na prodejně(zda denně jej zkoušelo 100lidí nebo jestli jen byl ve vytríně)

Max shop...